כשמדובר ביופי שלך לא מתפשרים

מזותרפיה

בכדי להבין מה זה מזותרפיה לפנים וכיצד השיטה הזאת עובדת, צריך להסביר קודם מה זה קולגן. הקולגן הוא חלבון חשוב בגוף, שהמטרה העיקרית שלו היא לשמור על לחות וגמישות העור. במהלך השנים מתמעט ייצור הקולגן בגוף, ובהתאם לכך העור שלנו מזדקן ומתחילים להופיע קמטים, עור מדלדל וסימנים נוספים שמעידים על כך שאנחנו כבר לא כל כך צעירים.

זה אולי נשמע כמו שיעור ביולוגיה בתיכון, אבל אנחנו מבטיחים שאנחנו מגיעים לנקודה. בשביל לגרום לגוף להמשיך לייצר קולגן, נעבור טיפול מזותרפיה לפנים – במהלכו, מכונה ייעודית בעלת ראש מחטים תדקור את עור הפנים ותפצע אותו בצורה עדינה, ובכך תעודד את התחדשות התאים ואת התהליך הביולוגי בו מיוצר יותר קולגן (אל תדאגו זה הרבה פחות כואב ממה שזה נשמע). כל אלו מובילים בסופו של דבר לעור צעיר יותר, גמיש ומוצק.

שימו לב לב מזתורפיה לפנים אמנם כן תגדיל את ייצור הקולגן ואת התחדשות התאים, אך לא מדובר בקסם ועור הפנים לא יחזור להיות כמו בגיל 16, וכנגד זה אין הרבה מה לעשות. מה שכן, מזותרפיה לפנים יכולה לטפל בעור מדולדל באמצעות התחדשות התאים, ולטשטש צלקות, קמטים וסימני מתיחה בצורה ניכרת ומשמעותית. ככה שאם אחד מהדברים האלו מפריע לכם, יש לזה פתרון

בוטוקס

טיפול המיועד להעלמת ולטשטוש קמטים, פועל על ידי הזרקת החומר אל הקמט מתחת לעור, דבר הגורם לאזור להימתח ולהתיישר. טיפולים אלו יעילים בעיקר עבור קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים כגון בין הגבות, סביב העיניים ובמצח. במקרים מיוחדים בעזרת רופא מומחה ניתן לטפל גם בקמטי הבעה בחלק התחתון של הפנים, כדוגמת הצוואר וסביב הפה.

בנוסף לכך טיפולי בוטוקס משמשים לעיצוב מראה הפנים, והנפוצים שבהם הם הרמת גבות, עיצוב העיניים, סנטר, קו הלסת והצוואר, וכן טיפול בבעיות סימטריה.

הבטיחות שבטיפולי בוטוקס השימוש בטוקסין הבוטולינום מלווה את הרפואה מזה ארבעים שנה במגוון תחומים, וביניהם רפואת עיניים, נוירולוגיה ואורתופדיה. החומר עבר מחקרים ובדיקות רבות אשר הוכיחו את בטיחותו ויעילותו, ואילו הבוטוקס מאושר לשימוש על ידי משרדי הבריאות של יותר משבעים מדינות בעולם, כולל מדינות אירופה וארצות הברית. הסיכוי לתופעות לוואי במינונים הנמוכים של הטיפול האסתטי נמוך ונדיר. תופעות אלו עשויות להתבטא בתחושת כבדות באזור הראש, החולפת מעצמה תוך פרק זמן קצר, ובמקרים נדירים יותר יופיעו נפיחות ושטפי דם מקומיים, או כאבי ראש שחולפים לאחר ימים בודדים.

נוסף על כך, טיפולי בוטוקס למטרות אסתטיות הם הליכים מהירים הנמשכים דקות בודדות, מבוצעים ללא הרדמה ונטולי כאבים. הם מאפשרים חזרה מיידית לשגרת החיים ללא צורך בתקופת החלמה והתאוששות, מלבד האיסור לשכב במשך כארבע שעות לאחר הטיפול. עם זאת, במידה והטיפול בוצע בידיו של מטפל בלתי מקצועי עלול הבוטוקס לדלוף אל אזורים אחרים ולגרום לצניחת הגבות או העפעפיים.

מאז שנות התשעים המאוחרות של המאה הקודמת הייצור של חומצה היאלורונית על ידי פרמנטציה בקטריאלית התחיל להיות רווח יותר ויותר. לאחרונה שימוש בחומצה היאלורונית לפיסול פנים הפך לנפוץ יותר. בטכניקה זו, ניתן לעצב מחדש את צורתו של האף, ליצור עצמות לחיים גבוהות יותר, להפוך שפתיים למלאות יותר וכדומה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית או היאלורונן (באנגלית: Hyaluronic Acid; בקיצור: HA) היא גליקוזאמינוגליקאן לא גופרתי אניוני המצוי בשפע ברקמות חיבור, רקמות אפיתליות ועצביות. הנוסחה הכימית שלה היא C14H21NO11)n).

הייחודיות שלו בין הגליקוזאמינוגליקאנים היא שיצורו מתרחש בקרום התא ולא במערכת הגולג'י. כמרכיב חשוב במטריקס החוץ תאי הוא תורם רבות לתקשורת הבין תאית, התחלקות ונדידת תאים. אדם ממוצע במשקל 70 ק"ג מכיל בגופו 15 גרם היאלורונן. שליש מכמות זו נמצאת בחלופה (פירוק ויצירה מחדש) מתמדת בכל עת.

חומרי מילוי קמטים על בסיס חומצה היאלורונית מיועדים להזרקה לדרמיס האמצעי והעמוק לתיקון קמטים קלים עד עמוקים, תיקון שקעים ואי סימטריות, הקניית נפח לאזורים שונים בפנים, תיקון ליפואטרופיות, מילוי צלקות אקנה ועוד.

אזורי טיפול:

אזורי הטיפול העיקריים הם הקמטים שמצדי הפה והאף (נקראים גם נזולביאליים) ועיצוב ומילוי שפתיים. בנוסף :
עיבוי / הגדלת הפין בגברים
עיצוב עצמות לחיים ופיסול עצמות הפנים
הקניית נפח לאזורים שונים בפנים
מילוי שקעים טמפורליים (שבצידי הראש)
תיקון אף
הרמת גבות בשילוב עם בוטוקס

ישנן 5 טכניקות קלאסיות בהזרקת מילוי הקמטים:

Serial Puncture - הזרקה חוזרת של כמויות שוות בכל כמה מילימטרים
Linear Threading \Retrograde - הרופא נכנס עם המחט בזווית של 30 מעלות ובעומק של כ-10 מ"מ וככל שהוא מוציא את המחט הוא מחדיר את החומר
Cross Hatching - הרופא יוצר רשת על ידי הזרקת החומר שתי וערב. לשיטה יתרון כאשר מזריקים לאזור ברקמה הדורש תמיכה יתרה.
Fan technique - הרופא נכנס מנקודה אחת אל תוך הקמט ובלי להוציא את המחט מזריק בזויות שונות
Sandwich Technique - כמשתמע משמה, בעזרת שיטה זאת הרופא מזריק לשכבות שונות של העור סמיכויות שונות של חומצה היאלורונית. משתמשים ב"שיטת הסנדוויץ" בעיקר בקמטים עמוקים. הרופא מזריק
חומר מילוי סמיך לשכבות העמוקות של העור כדי למלא את הנפח שחסר ולאחר מכן חומר מילוי דליל יותר לשכבות העליונות של העור כדי למלא את הקמט.
בשנים האחרונות רווחת שיטת ההזרקה בקנולות שפותחה על ידי דוקטור בנג'מין אשר מצרפת. הקנולות הן מחטים קהות וארוכות. היתרונות הן כניסה מנקודת הזרקה אחת ומילוי שטחים נרחבים ללא הצורך בטראומות מרובות ושטפי דם הנגרמים מהזרקה עם מחט בנקודות רבות. כדי להחדיר את הקנולה, הרופא משתמש במחט עם קוטר זהה או רחב יותר ויוצר את פתח הכניסה. לאחר הוצאת המחט יכול הרופא להחדיר את הקנולה. למרות שאין ויכוח מקצועי בין הרופאים על כך שבהתוויות ובאזורי פנים מסוימים לקנולות יתרון גדול על מחטים איננו יודעים עדיין את השפעתו של מכשיר זה על השכבה התת-עורית אליה הוא נדחף ומפלס את דרכו.

מילוי שפתיים

החומר מוזרק בשיטה מיוחדת

כך שמתקבל מראה של שפתיים מלאות ועסיסיות

וכמובן טבעיות !

משך זמן טיפול- 10 דקות

אחריות מלאה ל-8 חודשים

טיפול לשקעי עיניים

?נמאס לך להראות עייפה כל הזמן

טיפול למילוי שקעי עיניים

ידאג להחזיר לך את הרעננות בעיניים

חומרים : חומצה הילארונית

משך טיפול - 20 דקות

תיקון קמטי חיוך

נזולביאל ומריונטה אשר יוצרים מראה מבוגר ועייף

מילוי הקמטים בהזרקה מקומית של חומצה הילארונית בטכניקה ייחודית .

חומרים-חומצה הילארונית

משך טיפול 20 דקות

חידוד קו הלסת

להשגת קו מתאר אחיד ומשורטט-בדגש של 120 מעלות

חומרים- חומצה הילארונית

משך טיפול - 20 דקות

פיסול אף ללא ניתוח

בעזרת הזרקה

חומרים-חומצה הילארונית

מטרת הטיפול הייתה ליישר את קו העצם ולהרים את קודקוד האף

ליצירת מראה אף סולד

עיצוב עצמות לחיים

באמצעות חומר מילוי המבוססים על חומצה הילארונית

משך זמן טיפול - 20 דקות

רוצה גם מראה פנים מעוצב ומשורטט ?