רשת לרפואה אסתטיתלאחר הצלחה מסחררת בארה"ב השיקו בארץ בני זוג ישראלים את HD ביוטי, רשת מרכזים לרפואה אסתטית מתקדמת בארץ, עם גישת מצוינות בלתי מתפשרת: רופאים מהשורה הראשונה, חומרי הטיפול הטובים בשוק, ויחס אישי . במרכזים מתקיימים מגוון טיפולים לפנים ולצוואר, בהם הטרנדים החמים של התקופה: פיסול אף, עיבוי שפתיים בשיטת הפפיון, ועוד

בקליניקה הגדולה שלהם לרפואה אסתטית בלאס וגאס טופלו רבים מהאמנים והאמניות המופיעים מדי ערב על בימות הענק של עיר הבילויים שחיה 24/7 ללא הפסקה, אלה שהפנים שלהם הם כרטיס הביקור המקצועי שלהם וחלק בלתי נפרד מההצלחה. כעת, אחרי 7 שנים של רילוקיישן מוצלח, שבו בני הזוג דניאל וחן דרור בני ה-35 ארצה עם שלושת ילדיהם הקטנים, ומשחזרים את ההצלחה ברשת לרפואה אסתטית מתקדמת שהשיקו בישראל.

רשת מרכזי HD ביוטי מתמחה בעיצוב ופיסול הפנים. המקום מציע מגוון טיפולים שיתרונם הגדול הוא שבכמה דקות של טיפול בקליניקה ניתן להגיע לתוצאות מוצלחות, במקום לעבור תהליך של ניתוח, הרדמה והתאוששות לא פשוטים, שבנוסף לכל גם עולים הון. ברשימת הטיפולים: בוטוקס במצח; מילוי שקעים והבהרת כהויות מתחת לעיניים; פיסול אף ללא ניתוח; החלקת קמטים בצידי הפה והאף, כולל קמטי עישון; עיצוב ועיבוי שפתיים; חידוד קו לסת וסנטר; טיפול בקמטי צוואר; וגם טיפול מזותרפיה לפנים הכולל החדרת קולגן להחייאת העור, שמסייע גם לטיפול בעור מחורר בעקבות אקנה.

הגענו לתחום מתוך הבנה שהדבר הכי חשוב למטופל זה שירות אישי, חום, ליוי צמוד, התעניינות לאחר הטיפול, מישהו שיחזיק את היד במהלך ההזרקה, האווירה המרגיעה. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך, משלב הייעוץ ועד ההתאוששות, אנו נותנים מענה לגברים ונשים כאחד.

הטיפולים שלנו:

מילוי ועיצוב שפתיים, פיסול ועיצוב אף ללא ניתוח, חידוד קו הלסת, מילוי עצמות הלחיים, טשטוש קמטי הבעה במצח, סביב העיניים, צוואר, ברקוד,( מעל השפה העליונה ) ,נזולביאל(בין השפתיים לאף), הרמת גבות, חידוד קו סנטר, מילוי והבהרת שקעי עיניים, טיפולי מזותרפיה(תיקון פיגמנטציה, כתמי שמש, הזרקת קולגן להחייאת העור.

כשמדובר ביופי שלכם אל תתפשרו